Contactpersonen

VOORZITTER

Vic Smets 0473/34 05 81 vic.smets@skynet.be

PR & COMMUNICATIE

Rob Van Reusel 0492/58 06 60 rob.vanreusel@gmail.com

GC & AANSLUITING NIEUWE LEDEN

Filip Smets 0499/57 56 46 filipsmets77@telenet.be

KANTINE (VERHUUR ED)

Jeanneke Bertels 0475/42 71 23 stefanie_de_witte@hotmail.com

SPONSORING

Tom Willems 0486/08 75 57 willems_tom@telenet.be

KLEDIJVERANTWOORDELIJKE

Ilse Spapen 0498/77 81 97 ilse1.spapen@gmail.com

MATERIAALVERANTWOORDELIJKE

Luc Nuyens 0486/12 02 57 lucnuyens@telenet.be

ONGEVALLEN

Rik Castelijns 014/37 77 54 rik.castelijns@skynet.be

GCC JEUGD

Def Claessen 0486/65 07 78 def.claessen@telenet.be

TVJO

Davy Van Dooren 0493/51 05 11 davy.vandooren@safecon.be

COÖRDINATOREN

Kim Smets (U5-U9) 0475/55 76 13 kim.smets@medacta.be
Kris Ooms (U10-U13) 0475/62 86 43 kris.ooms@proximus.be
Niko Hens (U15-U21) 0496/45 44 34 niko.hens@telenet.be

AANVRAGEN VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

zie bovenstaande coördinatoren

TORNOOIVERANTWOORDELIJKE

Joris Blockx 014/37 27 80 joris.blockx@gmail.com
Alles over tornooien naar:   tornooien.kretiesk@gmail.com