Contactpersonen

VOORZITTER

Vic Smets 0473/34 05 81 vic.smets@skynet.be

PUBLIC RELATIONS, COMMUNICATIE & REDACTIE WEBSITE

Rob Van Reusel 0492/58 06 60 rob.vanreusel@gmail.com

GC & AANSLUITING NIEUWE LEDEN

Filip Smets 0499/57 56 46 filipsmets77@telenet.be

KANTINE (VERHUUR ED)

Jeanneke Bertels 0475/42 71 23 stefanie_de_witte@hotmail.com

ONGEVALLEN

Rik Castelijns 014/37 77 54 rik.castelijns@skynet.be

VOORZITTER & GCC JEUGD

Def Claessen 0486/65 07 78 def.claessen@telenet.be

OMBUDSMAN

Piet Antonis 014/71 06 95 judith.de.lange@telenet.be

TVJO

Davy Van Dooren 0493/51 05 11 davy.vandooren@safecon.be

COÖRDINATOREN

Niko Mermans (U6-U9) 0486/48 09 11 niko.mermans@telenet.be
Kevin Hannes (U10-U12) 0472/92 53 50 hanneskevin@hotmail.com
Davy Van Dooren (U13-U21) 0493/51 05 11 davy.vandooren@safecon.be

AANVRAGEN VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN

zie bovenstaande coördinatoren

TORNOOIVERANTWOORDELIJKE

Joris Blockx 014/37 27 80 joris.blockx@gmail.com
Alles over tornooien naar:   tornooien.kretiesk@gmail.com